http://www.nazlotnie.pl
http://www.nazlotnie.pl
http://www.nazlotnie.pl

Współpraca

nazlotnie.pl

Fundacja wspiera wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt...
Czytaj więcej...


https://www.facebook.com/CreateU.Fotografia

Czytaj więcej...


http://dogup.pl/wp-content/themes/dogup/library/images/site-logo.png Szkoła DogUp! to wynik wieloletniej pasji, jaką jest dla nas praca z psami...
Czytaj więcej...


nazlotnie.pl

"LYSSETKY" to nazwa, przeznaczona dla międzynarodowego systemu oznaczania psów szczepionych przeciw wściekliźnie...
Czytaj więcej...

Finanse

nazlotnie.pl

Możliwość płatności kartą, również innej waluty niż zł., dodatkowo możliwość płatności IKO

Fryzjerstwo i Kosmetyka Zwierząt

nazlotnie.pl

Sklep

nazlotnie.pl

Sklep - karmy, preparaty pielęgnacyjne, witaminy i suplementy

Korzystanie z gotowych suchych karm dla zwierząt jest obecnie bardzo popularne. Wynika to z korzyści, jakie daje stosowanie takiej karmy, a jest ich sporo. Ta najważniejsza z punktu widzenia zdrowia zwierzęcia to pewność, że jeśli stosuje się suche karmy w żywieniu swojego ulubieńca, to otrzymuje on dobrze zbilansowany posiłek.
Każda dobra karma np. Royal Canin, Brit czy Hill's jest tak przygotowana, żeby zapewniać zwierzęciu wszystkie niezbędne dla niego składniki odżywcze, we właściwych dla niego proporcjach.
Taka karma ma długą przydatność do spożycia, nie psuje się, nawet jeśli zostawi się ją w misce psa przez dłuższy czas.Z punktu widzenia właściciela psa najważniejszą korzyścią podawania psu suchej karmy jest łatwy i wygodny sposób żywienia go.Przygotowania posiłku dla psa sprowadza się do wysypania części zawartości torebki z karmą do psiej miski.
Jest to wygodne, nie zajmuje wiele czasu i nie trzeba mieć wiedzy na temat prawidłowego żywienia zwierząt, aby z takiej karmy korzystać.
Korzystanie z suchej karmy to dobry sposób żywienia psa, kiedy np. z braku czasu nie można przygotować mu innej, ale często jest to stały sposób żywienia. Zaletą wyboru tego sposobu żywienia psa jest też bogaty przedział cenowy karm. Można wybierać tańsze lub droższe, ale tych najtańszych lepiej unikać. Więcej jest w ich składzie składników zapychających żołądek niż wartościowych dla zwierzęcia produktów żywnościowych.
Zaletą żywienia psa za pomocą suchej karmy jest także niższy koszt, niż gdyby przygotowywać mu domowe jedzenie. Chyba że ktoś ma na myśli żywienie psa resztkami, które zostaną z obiadu jego właścicieli, taki sposób żywienia nie będzie drogi, ale trudno go nazwać prawidłowym żywieniem zwierzęcia.
Żywienie psa suchą karmą to dobry sposób na jego odżywanie, ale tylko jeśli będzie to dobra karma, czyli przynajmniej ze średniej półki cenowej. Nie można jednak ograniczać się tylko do suchych karm.
Co jakiś czas warto także wymieniać karmę na inną, ale stopniowo.
Posiadamy w sprzedaży profesjonalne, zdrowe, bezpieczne karmy dla psów, kotów i innych zwierząt, oraz akcesoria dla psów i kotów wiodących producentów. Współpraca z nami jest dla Państwa gwarancją zadowolenia.
Realizujemy również zamówienia na wybrane karmy dla zwierząt.


Zapraszamy.

http://www.nazlotnie.pl